Igrzyska Młodzieży Szkolnej

image_pdfimage_print

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2023/2024

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

Lp.

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Powiatowych

Wyniki

 Rejonowych

Wojewódzkich

1.

 Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dz i chł

2009 – 2010

22.09.2023

Zduny

godz. 11:30

2.

Drużynowe Mistrzostwa w  Pływaniu dz i chł

2009 – 2010 27.10.2023

godz. 10:30

Krotoszyn

zobacz

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dz i chł

2009 – 2010  7.11.2023 godz. 10:00

Mokronos

4.

  Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dz i chł

2009 – 2010

9.10.2023 godz. 9:00

Rozdrażew

5.

Mistrzostwa w Futsalu

2009 – 2010 14.12.2023 godz. 9.00

Hala Ul. Olimpijska

Krotoszyn

6.

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dz i chł

2009 – 2010 26.10.2023 godz. 9:30

Smolice

7. Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt 2009 – 2010 9.02.2024 Koźmin WLKP

8.

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców

2009 – 2010 9.02.2024 Koźmin WLKP

9.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt

2009 – 2010 5.02.2024

godz 12:00 Sala SP 7 Krotoszyn

 

10.

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców

2009 – 2010

7.02.2024 godz 10:30 Sala SP 7 Krotoszyn

11.

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt

2009 – 2010

12.

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców

2009 – 2010

13.

Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych

2009 – 2010 Zduny

14.

Mistrzostwa w Unihokeju dz i chł

2009 – 2010 9.11

Krotoszyn ul.Młyńska

15

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna   dz. i chł.

2009 – 2010

16

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

2009 – 2010

17

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

2009 – 2010 Basen ul. Ogrodowskiego

18

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

2009 – 2010 Basen ul. Ogrodowskiego

19  .

Festiwal Sztafet LA               dz. i chł 2009 – 2010 26.09.2023 godz. 10:30

Stadion Krotoszyn

20

Mistrzostwa w Warcabach

dz i chł

2009 – 2010 Smolice

29.02.2024 godz 9:30

Pozostałe terminy  podane zostaną 7 dni przed zawodami.