Licealiada – reprezentacja Powiatu

image_pdfimage_print

DZ

100m

1. Walczak Klaudia 2000 I LO Krotoszyn 13,84s

200m

1. Jędrkowiak Joanna 2000 I LO Krotoszyn 32,23s

400m

1. Drygas Karolina 1999 ZSP 1 Krotoszyn 1:09 min

800m

1. Kliś Wiktoria 1999 I LO Krotoszyn 2:54 min

1500m

1. Iwona Koszka 1999 ZSP nr 3 Krotoszyn  7:03 min

Skok w dal

1. Reyer Ksenia 1997 ZSP nr 1 Krotoszyn 4,87m

Skok wzwyż

1. Idziorek Weronika I LO Krotoszyn 130cm

Kula

1.  Otworowska Ola 1999 I LO Krotoszyn 10,18 m

Oszczep

1. Twardowska Monika 1998 ZSP Koźmin Wlkp 27,55m

Sztafeta Szwedzka

1. I LO Krotoszyn 2:51 min

Sztafeta 4×100 m

1. ZSP nr 3 Krotoszyn 1:06 min

 

Chł

 100m

1. Kempa Karol 1997 ZSP nr 1 Krotoszyn 11,78 s

200m

1. Banaszak Bartosz ZSP nr 1 Krotoszyn 26,24 s

400m

1. Szwarczyński Jakub 1999 ZSP nr 1 Krotoszyn 58,25 s

800m

1. Prais Mariusz 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 2:19 min

1500m

1.  Wietecha Jakub 1999 ZSZ Kobylin 4:58 min

3000m

1. Wciórka Patryk 1999 ZSP nr 1 Krotoszyn 11:20 min

Skok w dal

1. Swora Piotr ZSP nr 2 Krotoszyn 5,88 m

Skok wzwyż

1. Pawlaczyk Dawid 2000 I LO Krotoszyn  160 cm

Kula

1. Parczyński Filip 1998 ZSP nr 1 Krotoszyn 12,11 m

 Oszczep

1. Kasprzak Sebastian 1997 ZSZ Kobylin 35,90 m

Sztafeta 4×100 m

1. ZSP nr 3 Krotoszyn 51,33 s

Sztafeta Szwedzka

1. ZSP nr 2Krotoszyn 2,35 min

 

Dodatkowa lista startujących:

Dz

100m

Rozum Aleksandra 2000 I LO Krotoszyn 15,26s

400m

Dzierla Julia  I LO Krotoszyn 1:10 min

800m

Skrzypczak Martyna  2000 I LO Krotoszyn 2:55 min

Chł

100m

Lorenz Mateusz 2000 ZSP nr 3 Krotoszyn 11,82 s

200m

Wojciechowski Wojciech 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 26,30 s

400m

Kurek Tomasz 2000 I LO Krotoszyn 1,06

800m

Majchrzak Bartosz 1999 ZSP nr 2 Krotoszyn 2:20 min

1500m

Łakomy Damian 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 5:02 min

Skok w dal

Jankowiak Kacper 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 5,41 m

Kula

Pluciński Tomasz 1999 I LO Krotoszyn 11,92 m

Kurzawa Dawid 1998  ZSP nr 1 Krotoszyn 11,82 m

Wyjazd reprezentacji w dniu 5.10.2016 godz 8:00 Krotoszyn Mały Rynek