Komunikat z Mistrzostw Powiatu w la Licealiada

image_pdfimage_print

DZ

100m

1. Walczak Klaudia 2000 I LO Krotoszyn 13,84s

2. Rozum Aleksandra 2000 I LO Krotoszyn 15,26s

3. Bąk Natalia 2000 I LO Krotoszyn 15,31s

200m

1. Jędrkowiak Joanna 2000 I LO Krotoszyn 32,23s

2. Guzior Natalia 2000 I LO Krotoszyn 33,13s

3. Gabryelczyk Karolina 1997 ZSP 2 Krotoszyn 33,24s

400m

1. Drygas Karolina 1999 ZSP 1 Krotoszyn 1:09 min

2. Dzierla Julia  I LO Krotoszyn 1:10 min

3. Kocel Julia 1999 I LO Krotoszyn 1:16min

800m

1. Kliś Wiktoria 1999 I LO Krotoszyn 2:54 min

2. Skrzypczak Martyna  2000 I LO Krotoszyn 2:55 min

3. Kubiak Jagoda 2000 I LO Krotoszyn 3:01 min

1500m

1. Iwona Koszka 1999 ZSP nr 3 Krotoszyn  7:03 min

2. Domagała Patrycja 1997 ZSP nr2 Krotoszyn 7:10 min

Skok w dal

1. Reyer Ksenia 1997 ZSP nr 1 Krotoszyn 4,87m

2. Staniewska Paulina 1998 ZSP nr 1 Krotoszyn 3,98 m

3. Nowacka Klaudia 1999 ZSP nr 2 Krotoszyn 3:70 m

Skok wzwyż

1. Idziorek Weronika I LO Krotoszyn 130cm

2. Glinkowska Anna I LO Krotoszyn 125cm

Kula

1.  Otworowska Ola 1999 I LO Krotoszyn 10,18 m

2. Ostój Wiktoria 2000ZSP nr 3 Krotoszyn 9,44 n

3. Łącka Angelika 1998 ZSP nr 1 Krotoszyn 9,34m

Oszczep

1. Twardowska Monika 1998 ZSP Koźmin Wlkp 27,55m

2. Korzecka Nikola 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 22,54m

3. Glinkowska Oliwia 2000 I LO Krotoszyn 17,50m

Sztafeta Szwedzka

1. I LO Krotoszyn 2:51 min

Sztafeta 4×100 m

1. ZSP nr 3 Krotoszyn 1:06 min

Chł

100m

1. Kempa Karol 1997 ZSP nr 1 Krotoszyn 11,78 s

2. Lorenz Mateusz 2000 ZSP nr 3 Krotoszyn 11,82 s

3. Dąbrowski Grzegorz 1998 ZSP Zduny 12,24 s

200m

1. Banaszak Bartosz ZSP nr 1 Krotoszyn 26,24 s

2. Wojciechowski Wojciech 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 26,30 s

3. Lutoborski Piotr 1998 I LO Krotoszyn 26,63 s

400m

1. Szwarczyński Jakub 1999 ZSP nr 1 Krotoszyn 58,25 s

2. Kołomyjec Szymon 1998 ZSP nr 1 Krotoszyn 1:02 min

3. Lorek Amadeusz 2000 ZSZ Kobylin 1,04 min

Talarczyk Kamil 1999 ZSP nr 3 Krotoszyn 1,04 min

800m

1. Prais Mariusz 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 2:19 min

2. Majchrzak Bartosz 1999 ZSP nr 2 Krotoszyn 2:20 min

3. Panek Piotr 1998 ZSP Koźmin Wlkp 2:21 min

1500m

1.  Wietecha Jakub 1999 ZSZ Kobylin 4:58 min

2. Łakomy Damian 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 5:02 min

3. Garkowski Jakub 1997 ZSP Koźmin Wlkp 5:03 min

3000m

1. Wciórka Patryk 1999 ZSP nr 1 Krotoszyn 11:20 min

2. Błażejczak Artur 1999 I LO Krotoszyn 11:38 min

3.  Żyta Paweł 2000 ZSZ Kobylin 11:38 min

Skok w dal

1. Swora Piotr ZSP nr 2 Krotoszyn 5,88 m

2. Jankowiak Kacper 1997 ZSP nr 2 Krotoszyn 5,41 m

3. Wosiek Mikołaj 1997 ZSP nr 1 Krotoszyn 5.30 m

Skok wzwyż

1. Pawlaczyk Dawid 2000 I LO Krotoszyn  160 cm

2. Konieczny Artur 1999 ZSP nr 2 Krotoszyn 145 cm

3. Szkudłabski Norbert 1999 ZSP nr 2 Krotoszyn 145 cm

Kula

1. Parczyński Filip 1998 ZSP nr 1 Krotoszyn 12,11 m

2. Pluciński Tomasz 1999 I LO Krotoszyn 11,92 m

3. Kurzawa Dawid 1998  ZSP nr 1 Krotoszyn 11,82 m

Oszczep

1. Kasprzak Sebastian 1997 ZSZ Kobylin 35,90 m

2. Konrad Bitner 1999 ZSP nr 3 Krotoszyn 26,78 m

3. Żyto Emil 1997 ZSZ Kobylin 26,30 m

Sztafeta 4×100 m

1. ZSP nr 3 Krotoszyn 51,33 s

2. I LO Krotoszyn 54,27 s

Sztafeta Szwedzka

1. ZSP nr 2 Krotoszyn 2,35 min

2. ZSZ Kobylin 2,45 min

W zawodach startowali uczniowie ze szkół:

I LO Krotoszyn

ZSP nr 1 Krotoszyn

ZSP nr 2 Krotoszyn

ZSP nr 3 Krotoszyn

ZSP Koźmin Wlkp

ZSP Zduny

ZSZ Kobylin