Drużynowe pływanie

image_pdfimage_print

Wyniki Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Pływaniu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dz

1. SP 4 Krotoszyn 3:12,72

2. SP 7 Krotoszyn 3:21,19

3. SP 8 Krotoszyn 3:19,28 – pk

chł

1. SP 7 Krotoszyn 2:55,07

2. SP 4 Krotoszyn 3:11,73

3. SP 8 Krotoszyn 2:35,02 – pk

 

Gimnazjada

dz

1. G1 Krotoszyn 3:43,73

2. G3 Krotoszyn 5:22,33

3. G4 Krotoszyn 6:04,60

chł

1. G1 Krotoszyn 4:11,81

2. G3 Krotoszyn 4:25,94

3. G4 Krotoszyn 4:57,89

4. G2 Krotoszyn 4:22,38 ( dyskwalifikacja – 7 zawodników)

 

Licealiada

dz

1 I LO Krotoszyn 4:45,73

chł

1. I LO Krotoszyn 4:42,70

 

 

Biegi indywidualne

Szkolne Igrzyska Sportowe

Rocznik 2006/2007

styl dowolny 25 m

dz

1. Cichowlas Zofia SP4 Krotoszyn 23,36

2. Król Zofia SP8 Krotoszyn 31,54

chł

1. Cichowlas Jan SP4 Krotoszyn 20,19

2. Roszczak Aleksander SP7 Krotoszyn 21,67

3. Stolarz Mateusz SP7 Krotoszyn 34,49

25 m styl grzbietowy

dz

1. Hylewicz Nicola  SP 8 Krotoszyn 26,47

2. Chytrowska Oliwia SP 4 Krotoszyn 26,81

3. Grenda Julianna SP 4 Krotoszyn 28,51

chł

1. Jędrzejczak Nikolas SP 8 Krotoszyn 19,76

2. Płócienniczak Janusz SP 4 Krotoszyn 27,98

3. Olejnik Adam SP 7 Krotoszyn 29,89

25 m styl klasyczny

dz

1. Szczepaniak Aleks SP 4 Krotoszyn 27,52

2. Maciaszek Amelia SP 7 Krotoszyn 38,82

chł

1. Augustyniak Paweł SP 4 Krotoszyn 23,36

2. Łęcki Tomasz SP 8 Krotoszyn 23,34

3. Muszyński Oliwier SP 7 Krotoszyn 28,36

 

Rocznik 2005/2004

25 m styl grzbietowy

dz

1. Bachórz Nadia SP 4 Krotoszyn 21,11

2. Kurek Magda 21,57

3. Selwat Oliwia SP 7 Krotoszyn 22,67

chł

1. Tysiak Igor SP 7 Krotoszyn 19,51

2. Grąka Dawid SP 4 Krotoszyn 21,07

3. Augustyniak Bartosz SP 8 Krotoszyn 23,87

25 m styl klasyczny

dz

1. Zaremba Weronika SP 4 Krotoszyn 22,86

2. Parczyńska Maja SP 7 Krotoszyn 23,92

3. Haszek Maria SP 8 Krotoszyn 26,27

chł

1. Mazurek Szczepan SP 8 Krotoszyn 24,00

2. Snela Kacper SP 4 Krotoszyn 24,16

3. Mayer Mateusz SP 7 Krotoszyn 28,51

25 m styl dowolny

dz

1. Bielawna Julia SP 4 Krotoszyn 16,02

2. Karzewicz Kaja SP 7 Krotoszyn 16,99

3. Owczar Joanna SP 7 Krotoszyn 19,74

chł

1. Gromski Adrian SP 8 Krotoszyn 14,54

2. Talaga Krystian SP 7 Krotoszyn 20,65

3. Allen Rozum SP 4 Krotoszyn 15,42

 

Gimnazjada

50m styl grzbietowy

dz

1. Mielcarek Wiktoria G1 Krotoszyn 36,01

2.Marciniak Zuzanna G1 Krotoszyn 40,48

3. Figielek Dobrochna G4 Krotoszyn 42,54

chł

1. Wiśniewski Mikołaj G1 Krotoszyn 37,60

2. Kossmann Wiktor G3 Krotoszyn 37,70

3. Banasiewicz Eryk G1 Krotoszyn 38,01

50m styl dowolny

dz

1. Rozum Julia G1 Krotoszyn 31,80

2. Nowaczyk Joanna G3 Krotoszyn 34,39

3. Baran Marika G1 Krotoszyn 36,24

chł

1. Gromski Patryk G3 Krotoszyn 27,56

2. Dolata Hubert  G1 Krotoszyn 28,31

3. Musiał Hubert G4 Krotoszyn 30,13

50m styl klasyczny

dz

1. Jadczak Monika G1 Krotoszyn 39,45

2. Ostój Natalia G1 Krotoszyn 45,02

3. Gruszka Ola G4 Krotoszyn 49,29

chł

1. Pauter Artur G1 Krotoszyn 34,02

2. Kostrzewski Sergiusz G1 Krotoszyn 39,44

3. Wałęsiak Wojciech G3 Krotoszyn 39,51

 

Licealiada

50m styl dowolny

dz

1. Rozum Aleksandra I LO Krotoszyn 33,67

2. Ostój Kinga I LO Krotoszyn 34,80

chł

1. Kaik Bartek I LO Krotoszyn  30,20

2. Swora Dawid  I LO Krotoszyn 34,02

50m motyl

dz

1. Pestka Dominika I LO 43,36

chł

1. Rozum Mateusz I LO Krotoszyn 34,83

2. Sasin Dawid I LO Krotoszyn 46,26

50m styl klasyczny

dz

1. Dzierla Julia I LO Krotoszyn 42,21

2. Robakowska Asia I LO Krotoszyn 47,92

chł

1. Zaworski Jakub I LO Krotoszyn 49,59

2. Klonowski Adrian I LO 42,73

50m styl grzbietowy

dz

1. Michalik Oliwia I LO Krotoszyn 41,04

2. Wiatrak Natalia  I LO Krotoszyn 49,73

chł

1. Nowaczyk Mikołaj I LO Krotoszyn 43,80

2. Kurek Tomasz I LO Krotoszyn 44,87