Strona główna

Drużynowe Pływanie – wyniki

Data publikacji: 02 listopad 2019

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu – wyniki: Igrzyska Dzieci dz 1. SP 4 Krotoszyn 1:57,06 2. SP 7 Krotoszyn 1:59,92 3. SP 8 Krotoszyn 2:01,89 4. SP 5 Krotoszyn 2:17,39 5. SP 1 Krotoszyn 2:45,57 Indywidualnie 25m klasyczny 1. Bartkowiak Magdalena SP 8 Krotoszyn 21,27 2. Bręk Bianka SP 5 Krotoszyn 22,43 3. Golinska Oliwia […]

[czytaj więcej]

Badminton – wyniki

Data publikacji: 02 listopad 2019

Igrzyska Dzieci dz 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Rozdrażew II 3. SP Rozdrażew I chł 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Rozdrażew I 3. SP Smolice 4. Rozdrażew II Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Rozdrażew I 2. SP 8 Krotoszyn 3. SP Rozdrażew II 4. SP Roszki chł […]

[czytaj więcej]

Tenis Stołowy

Data publikacji: 31 październik 2019

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym odbędą się w następujących terminach: Igrzyska Dzieci dz 14.11.2019 Kobylin godz 9:00 chł 15.11.2019 Kobylin godz 9:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 14.11.2019 Kobylin godz 9:00 chł. 15.11.2019 Kobylin godz 9:00

[czytaj więcej]

Terminy Mistrzostw Powiatu – pływanie, t. stołowy, badminton, szachy i unihokej

Data publikacji: 13 październik 2019

Terminy Mistrzostw Powiatu – pływanie, t. stołowy, badminton, szachy i unihokej   1. Drużynowe pływanie  – „Wodnik” Krotoszyn Igrzyska Dzieci 23.10.2019 godz 10:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada 23.10.2019 godz 11:00   2. Tenis stołowy – Hala Stadion Krotoszyn Licealiada dz   24.10.2019 godz 10:00 chł  25.10.2019 godz 10:00   3. […]

[czytaj więcej]

Sztafetowe Biegi Przełajowe – wyniki

Data publikacji: 27 wrzesień 2019

Igrzyska Dzieci dz 1. SP Zduny 2. SP 4 Krotoszyn 3. SP 8 Krotoszyn chł 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP 4 Krotoszyn 3. SP Zduny 4. SP Koźmin Wlkp Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP 5  Krotoszyn 3. SP Koźmin Wlkp 4. SP 4  Krotoszyn […]

[czytaj więcej]

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Data publikacji: 19 wrzesień 2019

W dniu 27.09.2019 przy stadionie w Krotoszynie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych:   Igrzyska Dzieci –  godz 10:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej – godz 11:00 Licealiada –  godz 12:00 Każdy z uczestników musi posiadać numer zmiany i nazwę szkoły przypiętą na koszulki. Zgłoszenia na srs do dnia 26.09.2018 Szczegółowy regulamin na str szs.wielkopolska

[czytaj więcej]

Biegi uliczne

Data publikacji: 07 wrzesień 2019

Uwaga!!! Mistrzostwa w biegach ulicznych odbędą się na innych zasadach. Szczegółowy regulamin i zgłoszenia na stronie szswielkopolska.Szkoły same  zgłaszają uczestników .  

[czytaj więcej]

kalendarz 2019/2020

Data publikacji: 02 wrzesień 2019

Nowy kalendarz imprez SZS na rok 2019,2020 na stronie szs wielkoplska

[czytaj więcej]

V Memoriał Grzegorza Nowackiego w LA – wyniki

Data publikacji: 10 czerwiec 2019

Wyniki V Memoriału Grzegorza Nowackiego w LA: 100m dz 1. Mujta Dagmara 00:14,26 I LO Krotoszyn 2. Ratajek Weronika 00:14,62 I LO Krotoszyn 3. Grzyńska Aleksandra 00:14,98 I LO Krotoszyn 100m chł 1. Pauter Artur 00:11,85 ZSP 3 Krotoszyn 2. Jankowski Jan 00:12,11 ZSP 2 Krotoszyn 3. Patalas Szymon 00:12,17 ZSP 3 Krotoszyn 300m dz […]

[czytaj więcej]

Siatkówka Plażowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – wyniki

Data publikacji: 09 czerwiec 2019

Wyniki w Siatkówce Plażowej: dz 1. SP 3 Krotoszyn I 2. SP 7 Krotoszyn I 3. SP 3 Krotoszyn II SP 7 Krotoszyn II 5.  SP 8 Krotoszyn I SP 8 Krotoszyn II 7. SP Zduny chł 1. SP 7 Krotoszyn I 2. SP 7 Krotoszyn II 3. SP 8 Krotoszyn II […]

[czytaj więcej]