Strona główna

Tenis Stołowy

Data publikacji: 31 Październik 2019

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym odbędą się w następujących terminach: Igrzyska Dzieci dz 14.11.2019 Kobylin godz 9:00 chł 15.11.2019 Kobylin godz 9:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 14.11.2019 Kobylin godz 9:00 chł. 15.11.2019 Kobylin godz 9:00

[czytaj więcej]

Terminy Mistrzostw Powiatu – pływanie, t. stołowy, badminton, szachy i unihokej

Data publikacji: 13 Październik 2019

Terminy Mistrzostw Powiatu – pływanie, t. stołowy, badminton, szachy i unihokej   1. Drużynowe pływanie  – „Wodnik” Krotoszyn Igrzyska Dzieci 23.10.2019 godz 10:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada 23.10.2019 godz 11:00   2. Tenis stołowy – Hala Stadion Krotoszyn Licealiada dz   24.10.2019 godz 10:00 chł  25.10.2019 godz 10:00   3. Badminton – […]

[czytaj więcej]

Sztafetowe Biegi Przełajowe – wyniki

Data publikacji: 27 Wrzesień 2019

Igrzyska Dzieci dz 1. SP Zduny 2. SP 4 Krotoszyn 3. SP 8 Krotoszyn chł 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP 4 Krotoszyn 3. SP Zduny 4. SP Koźmin Wlkp Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP 5  Krotoszyn 3. SP Koźmin Wlkp 4. SP 4  Krotoszyn […]

[czytaj więcej]

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Data publikacji: 19 Wrzesień 2019

W dniu 27.09.2019 przy stadionie w Krotoszynie odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych:   Igrzyska Dzieci –  godz 10:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej – godz 11:00 Licealiada –  godz 12:00 Każdy z uczestników musi posiadać numer zmiany i nazwę szkoły przypiętą na koszulki. Zgłoszenia na srs do dnia 26.09.2018 Szczegółowy regulamin na str szs.wielkopolska

[czytaj więcej]

Biegi uliczne

Data publikacji: 07 Wrzesień 2019

Uwaga!!! Mistrzostwa w biegach ulicznych odbędą się na innych zasadach. Szczegółowy regulamin i zgłoszenia na stronie szswielkopolska.Szkoły same  zgłaszają uczestników .  

[czytaj więcej]

kalendarz 2019/2020

Data publikacji: 02 Wrzesień 2019

Nowy kalendarz imprez SZS na rok 2019,2020 na stronie szs wielkoplska

[czytaj więcej]

V Memoriał Grzegorza Nowackiego w LA – wyniki

Data publikacji: 10 Czerwiec 2019

Wyniki V Memoriału Grzegorza Nowackiego w LA: 100m dz 1. Mujta Dagmara 00:14,26 I LO Krotoszyn 2. Ratajek Weronika 00:14,62 I LO Krotoszyn 3. Grzyńska Aleksandra 00:14,98 I LO Krotoszyn 100m chł 1. Pauter Artur 00:11,85 ZSP 3 Krotoszyn 2. Jankowski Jan 00:12,11 ZSP 2 Krotoszyn 3. Patalas Szymon 00:12,17 ZSP 3 Krotoszyn 300m dz 1. Pługowska Marta  00:50,30 […]

[czytaj więcej]

Siatkówka Plażowa – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – wyniki

Data publikacji: 09 Czerwiec 2019

Wyniki w Siatkówce Plażowej: dz 1. SP 3 Krotoszyn I 2. SP 7 Krotoszyn I 3. SP 3 Krotoszyn II SP 7 Krotoszyn II 5.  SP 8 Krotoszyn I SP 8 Krotoszyn II 7. SP Zduny chł 1. SP 7 Krotoszyn I 2. SP 7 Krotoszyn II 3. SP 8 Krotoszyn II 4. […]

[czytaj więcej]

Siatkówka Plażowa – Licealiada – wyniki

Data publikacji: 26 Maj 2019

Wyniki w Siatkówce Plażowej: dz 1. I LO Krotoszyn I 2. I LO Krotoszyn II 3. ZSP nr 1 Krotoszyn chł 1. ZSP nr 3 Krotoszyn II 2. ZSP nr 2 Krotoszyn I 3. ZSP nr 1 Krotoszyn II 4. ZSP nr 3 Krotoszyn I 5. I LO Krotoszyn I ZSP nr 1 Krotoszyn 7. I LO Krotoszyn II ZSP nr 2 […]

[czytaj więcej]

Trójbój LA – wyniki

Data publikacji: 26 Maj 2019

Wyniki Trójboju LA dz 1. SP Zduny 494 2. SP 8 Krotoszyn 405 3. SP 4 Krotoszyn 347 4. SP Rozdrażew 330 5. SP 3 Krotoszyn 269 6. SP 7 Krotoszyn 248 Indywidualnie 60m 1. Śliwicka Lena SP 4 Krotoszyn 9,48 2. Chytrowska Oliwia SP 4 Krotoszyn 9,74 3. Jakubek […]

[czytaj więcej]