Pływanie – wyniki

image_pdfimage_print

Drużynowe Pływanie

Igrzyska Dzieci

dz

1. SP 7 Krotoszyn

2. SP 1 Krotoszyn

3. SP 8 Krotoszyn

4. SP Kobierno

5. SSP Krotoszyn

6. SP 5 Krotoszyn

chł

1. SP 1 Krotoszyn

2. SP 7 Krotoszyn

3. SP 8 Krotoszyn

4. SP 5 Krotoszyn

5. SP 4 Krotoszyn

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dz

1. SP 7 Krotoszyn

2. SP 8 Krotoszyn

3. SP 5 Krotoszyn

4. SP 1 Krotoszyn

chł

1. SP 4 Krotoszyn

2. SP 7 Krotoszyn

3. SP 8 Krotoszyn

4. SP 1 Krotoszyn

5. SSP Krotoszyn

Licealiada

dz

1. I LO Krotoszyn

chł

1. I LO Krotoszyn

Indywidualne Pływanie

25m styl Klasyczny

dz

1. Roszczak Dominika SP 7 Krotoszyn

2. Tadel Martyna SP 7 Krotoszyn

3. Koniecpolska Antonina SP 7 Krotoszyn

chł

1. Muszyński Marcel SP 7 Krotoszyn

2. Chudy Michał SP 5 Krotoszyn

3. Rapczyński Jakub SP 8 Krotoszyn

25m dowolny

dz

1. Wiatrak Hanna SP Kobierno

2. Piaseczna Magdalena SP 8 Krotoszyn

3. Kmiecik Wiktoria SP 8 Krotoszyn

chł

1. Wilczura Jakub SP 8 Krotoszyn

2. Stelmaszyk Kacper SP 1 Krotoszyn

3. Stefaniak Maciej SP 1 Krotoszyn

25m grzbietowy

dz 

1. Rapczyńska Julia SP 8 Krotoszyn

2. Biernat Weronika SP 1 Krotoszyn

3. Poczta Gabriela SP Kobierno

chł 

1. Kaczmarek Kacper SP 7 Krotoszyn

2. Wiha Gracjan SP 1 Krotoszyn

3. Czachorek Franciszek SP 7 Krotoszyn

25m motylkowy

1. Biela Tymoteusz SP 1 Krotoszyn

2. Mrociek Piotr SP 4 Krotoszyn

50m klasyczny 

dz

1.  Poczta Anastazja SP 1 Krotoszyn

2. Pluta Zofia SP 1 Krotoszyn

chł

1. Szczepański Wojciech SP 4 Krotoszyn

2. Kubel Antoni SP 8 Krotoszyn

3. Wojciechowski Kacper SP 1 Krotoszyn

 

50m dowolny

dz

1. Jerzak Julia SP 7 Krotoszyn

2. Kulińska Aleksandra SP 8 Krotoszyn

3. Matyba Julia SP 1 Krotoszyn

chł

1. Niżnowski Piotr SP 8 Krotoszyn

2. Wróbel Szymon SP 4 Krotoszyn

3. Bujakiewicz Marcel SP 4 Krotoszyn

50m grzbietowy

dz

1. Paluchowska Maja SP 5 Krotoszyn

2. Wieczorek Weronika SP 1 Krotoszyn

3. Poczta Hanna SP 5 Krotoszyn

chł

1. Wiśniewski Tymoteusz SP 4 Krotoszyn

2. Minski Wojciech SP 8 Krotoszyn

50m motylkowy

dz

1. Grenda Julia SP 5 Krotoszyn

chł

1. Hamrol Igor SP 4 Krotoszyn

Licealiada

50m klasyczny

dz

1. Bielawna Julia I LO Krotoszyn

2. Pasek Dominika I LO Krotoszyn

chł

1. Stelmaszyk Jakub I LO Krotoszyn

50m dowolny 

dz

1. Hendrysiak Małgorzata I LO Krotoszyn

2. Golińska Gabriela I LO Krotoszyn

3. Szóstak Agata I LO Krotoszyn

chł 

1. Sójka Olaf I LO Krotoszyn

50m  motylkowy

chł

1. Muszyński Oliwier I LO Krotoszyn

50m grzbietowy

chł

1. Jędrzejak Nicolas I LO Krotoszyn