Archiwum - Listopad  2019

Halowa Piłka Nożna

Data publikacji: 19 Listopad 2019

1. Mistrzostwa M-G Krotoszyn w Halowej Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci 3.12.2019 godz.9.00 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 4.12.2019 godz. 9.00 2. Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci – 11.12.2019 godz.9.00 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 12.12.2019 godz. 9.00 – Licealiada – 18.12.2019 godz.10.00 Zawody odbędą się w hali ul. Olimpijska w Krotoszynie Rejestracja na SRS […]

[czytaj więcej]

Piłka ręczna Licealiada – wyniki

Data publikacji: 19 Listopad 2019

Licealiada piłka ręczna dz. 1. I LO Krotoszyn 2.ZSP Koźmin Wlkp. chł. 1. ZSP Koźmin Wlkp. 2 ZSP 3 Krotoszyn

[czytaj więcej]

Tenis stołowy – wyniki

Data publikacji: 19 Listopad 2019

Tenis stołowy Igrzyska Dzieci sz. 1.SP Kobylin chł 1.SP Kuklinów 2. SP Kobylin Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz. 1. SP Kobylin 2. Sp Kuklinów chł 1.SP Kobylin 2.SP 8 Krotoszyn 3.SP Roszki 4. Sp Kogylin II Licealiada piłka ręczna sz. 1. I LO Krotoszyn 2.ZSP Koźmin Wlkp. chł. 1. ZSP Koźmin Wlkp. […]

[czytaj więcej]

Piłka ręczna Licealiada

Data publikacji: 09 Listopad 2019

Mistrzostwa Powiatu  w Piłce Ręcznej w ramach Licealiady odbędą się 18.11.2019 o godz 11:00 w Koźminie Wlkp. Zapisy do dnia 17.11.2019 na srs

[czytaj więcej]

Unihokej – wyniki

Data publikacji: 09 Listopad 2019

Igrzyska Dzieci dz 1. SP Benice 2. SP Biadki 3. SP Rozdrażew chł 1. SP Rozdrażew 2. SP 1 Koźmin Wlkp 3. SP Biadki 4. SP Benice Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Chwaliszew 2. SP Biadki 3, SP 8 Krotoszyn 4. SP Borzęciczki 5. SP Rozdrażew chł 1. SP […]

[czytaj więcej]

Szachy drużynowe – wyniki

Data publikacji: 09 Listopad 2019

Igrzyska Dzieci 1. SP Smolice 2. SP Roszki 3.SP II Smolice 4. SP 4 Krotoszyn 5.SP 1 Koźmin Wlkp. 6 SP 8 Krotoszyn 7. SP 1 Krotoszyn Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1. SP Smolice 2. SP Roszki 3. SP 8 Krotoszyn 4. SP 1 Koźmin Wlkp 5. SP 1 Krotoszyn

[czytaj więcej]

Drużynowe Pływanie – wyniki

Data publikacji: 02 Listopad 2019

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu – wyniki: Igrzyska Dzieci dz 1. SP 4 Krotoszyn 1:57,06 2. SP 7 Krotoszyn 1:59,92 3. SP 8 Krotoszyn 2:01,89 4. SP 5 Krotoszyn 2:17,39 5. SP 1 Krotoszyn 2:45,57 Indywidualnie 25m klasyczny 1. Bartkowiak Magdalena SP 8 Krotoszyn 21,27 2. Bręk Bianka SP 5 Krotoszyn 22,43 3. Golinska Oliwia SP […]

[czytaj więcej]

Badminton – wyniki

Data publikacji: 02 Listopad 2019

Igrzyska Dzieci dz 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Rozdrażew II 3. SP Rozdrażew I chł 1. SP 8 Krotoszyn 2. SP Rozdrażew I 3. SP Smolice 4. Rozdrażew II Igrzyska Młodzieży Szkolnej dz 1. SP Rozdrażew I 2. SP 8 Krotoszyn 3. SP Rozdrażew II 4. SP Roszki chł […]

[czytaj więcej]